Růžové srdíčko

SrdíčkoRůžové srdíčko – v okrajovém pásku je zapaličkované umělé lýko, ostatní nitě jsou z perlovky. Výplň je ze řetízku. Zabarvení těchto řetízků vzniklo náhodou – při tužení se mi uvolnila barva z růžových korálků a nasákla do nití. Záměrně bych takového efektu zřejmě nedocílila.


S tímto srdíčkem jsem před několika dny zažila opravdu podivnou věc. Totiž, srdíčko jsem navrhla na začátku letošního ledna, hned poté jsem je upaličkovala a 15. ledna 2013 jsem fotografie a podvinek poslala e-mailem do časopisu Lace Express, kde bylo před pár týdny otištěno. No – a teď na začátku března mi došel newsletter jednoho obchodu s módním zbožím, který mi sice chodí pravidelně, ale prohlížím si ho tak dvakrát za měsíc. Tentokrát jsem si jednu nabídku prohlédla – a co jsem nenašla! Kabát s potiskem, který to moje srdíčko opravdu hodně připomíná! Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Já jsem ten kabát viděla 12. března 2013 poprvé v životě a jeho tvůrci taky nemohli o mé krajce vědět. Má někdo nějaký nápad, jak se tohle mohlo stát?

Vkládám sem screenshoty ze stránky – odkaz zřejmě není trvalý a nemusel by po čase fungovat.

Kabát se srdíčky

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní dekorace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.